PIERWSZA PODRÓŻ KAMPEREM? – PORADNIKI I PRZEWODNIKI | UBEZPIECZENIE

PIERWSZA PODRÓŻ KAMPEREM? – PORADNIKI I PRZEWODNIKI

Podróże kamperem stają się co raz bardziej popularne. W czasie pandemii jest to dodatkowo jedna z lepszych form, gdyż unikamy w ten sposób korzystania z transportu publicznego. Każdy kamper jest ozonowany i dezynfekowany przed wynajmem, a także po wynajmie, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo naszych klientów.

Spora liczba osób, która chce wybrać się w podróż – nigdy wcześniej nie miała do czynienia z kamperem, stąd powstają obawy. Zdajemy sobie sprawę z tego, dlatego oferujemy BEZPŁATNE SZKOLENIE INSTRUKTAŻOWE przed wynajmem. Jesteśmy także dostępni cały czas pod telefonem, więc w przypadku wątpliwości – udzielimy wskazówek, porady podczas Waszej podróży.

Dodatkowo, zachęcamy do zakupienia poradników ze strony https://gdziekamperem.pl/ , w tym poradnika PIERWSZA PODRÓŻ CAMPEREM, który zawiera szczegółowe odpowiedzi na nurtujące pytania. Z nami otrzymasz zniżkę -40zł.

Dzięki poradnikowi dowiesz się między innymi:

  • Jak zaplanować podróż ?
  • Jak i gdzie wynająć kampera ?
  • Jakie noclegi wybrać ?
  • Jak i gdzie wynająć kampera ?
  • Jak podróżować taniej ?
  • Co zrobić po przyjeździe na camping ?, a także przewodniki z gotowymi trasami Camperowymi po Polsce i Europie.

Nasze kampery są w pełni ubezpieczone.
Pomagamy wybrać odpowiednie ubezpieczenie dla naszych klientów na czas podróży. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo oferujemy także możliwość zakupu ubezpieczenia wraz z ubezpieczeniem kaucji.

Wynajmij nasz kamper

tel. 883 – 777 – 711 mail: biuro.campsunrise@gmail.com współpraca/reklama: marketing.campsunrise@gmail.com


Dodatkowo, aby każdy nasz klient czuł się wyjątkowo, posiadamy szeroką ofertę wyposażenia podstawowego. Wynajem kampera z bogatym wyposażeniem nie musi wiązać się z ogromnymi, dodatkowymi kosztami.
Jako dodatkowe wyposażenie oferujemy także: – deskę SUP w raz z dodatkowym siedziskiem, dzięki któremu możliwe jest pływanie jak ” na kajaku”, – rowery górskie, – hulajnogi elektryczne, – grill i wiele innych dostępnych na stronie główniej.

Znajdziesz nas na MAPY GOOGLE